Ek iş Veren Firmalar 2016

Ek iş Veren Firmalar 2016

Ek iş veren firmalar 2016 yılında sektörünü iyice büyütmüş durumda. Eğer sizde günde 6-7 saatinizi çalışmaya ayırabileceğinizi düşünüyorsanız, disiplinli ve işi zamanında istenildiği gibi teslim edeceğinize inanıyorsanız bu işlerden bir tanesini yapabilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler veya henüz bir işte çalışmayanlar için eve ek iş veren firmalar için nelere dikkat etmek gerekiyor işte detayları.

Eve ek iş veren firmalar da nelere dikkat etmeliyiz ?

Öncelikle en önemli husus güven. Hem çalışanın hem iş verenin birbirlerine güvenmeleri gerekiyor. Fakat her sektörde olduğu gibi bu sektöre de dolandırıcılar bulaşmış durumda. Bu yüzden bir firma ile çalışmadan önce dikkatli olmak gerekiyor. Eğer eve ek iş veren firmalar sizden önden para istiyorlarsa bilin ki potansiyel bir dolandırıcılık, hemen irtibatı kesin. Çünkü bu işlerde firmaların önceden para isteme gibi bir lüksü yok. Bizler sitemizde bu sebeple firmaların irtibat nolarını vermiyoruz, herhangi bir dolandırıcılık konusuna karışmamak için. Güvenilir firmaların adreslerini mail ile veriyor ve mailde dikkat etmeniz gereken hususları anlatıyoruz. Bu firmalara ulaşmak için yorum panelimizi kullanabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalar 

Ek iş veren firmalar 2016 için nikah şekeri işinden, davetiye işine, ceviz ayıklama işinden, dantel işine kadar onlarca firma bulunuyor. Sizde sizin için en uygun olan ek iş para kazanma sektörünü seçebilir, aylık 2500 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey işi zamanında teslim etmek olacaktır.

Ek iş veren firmalara nasıl ulaşabilirim ?

Sitemiz üzerinden yorum panelini kullanarak, sitemize başvuran firmalara ulaşabilirsiniz. Sitemize başvuran firmaları yorum panelinde yazdığınız bölgenize uygunsa mail ile size yönlendiriyoruz. Güvenlik nedeniyle başvuran firmaların numaralarını buradan paylaşmıyoruz. Eve ek iş veren firmalar ayrıca başka popüler sitelere de ilan bırakabiliyorlar. Fakat ayrıca sahibinden sitesinde ilan açılmış ilanları paylaşabiliyoruz. Fakat burada sorumluluk ilanı paylaşan yazarlara ve ilanın bulunduğu sitelere aittir, sitemiz hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir, bu sebeple ilan sahipleriyle anlaşırken dikkatli olunuz. Sahibinden boncuk işi ilanıSahibinden temizlik işi ilanıbakıcı iş ilanları sayfalarına göz atabilirsiniz.

Ek iş veren firmalar 2016 Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*