Bursa Ek İş İle Para Kazan

Bursa Ek İş İle Para Kazan

Bursa ek iş imkanları bakımından en hareketli illerimizden bir tanesi. Yerli turistin en çok uğradığı şehirlerden biri olan Bursa, anadolu kültürünü, dini mirasını ve osmanlı geleneklerini sürdüren son şehirlerden bir tanesi. Bu sebeple özellikle yerli turistin görmek istediği, gidince de hediyelik ürünler alarak geri döndüğü bir şehir. Sizlerde bu ek iş fırsatlarından faydalanarak ev ekonominizi güçlendirebilirsiniz. İşte bursa ek iş 2016.

Bursada kimler ek iş yapabilir ?

Bursa ek iş bakımından oldukça zengin bir şehir. Sizde eğer Bursa da oturuyorsanız, emekli, ev hanımı, öğrenci veya henüz bir işte çalışmıyor ve günde en az 6-7 saatinizi ek iş yapmaya ayırabiliyorsanız, ek işler sizin için büyük bir kazanç kapısı olacaktır. Özellikle kalabalık ekip kurma ihtimali olan ziyaretçiler tanıdıkları üzerinden de ek gelir sağlayabilecekler.

Bursa ek iş imkanı neler ?

Genellikle hediyelik ürünlerin paketlenmesi, tesbih dizme işi, magnet işi ve yemek işlerinin en çok yapıldığı illerden biri olan bursa, hem turistin çok gelmesi, hem içerisinde Uludağ üniversitesini barındırması sebebiyle farklı farklı bir çok ek işe sahiptir. Aşağıda örneklerini sunduğumuz işlerden el beceriniz olanları yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ek iş ilanları bursa para kazandırır mı ?

Bursa ek iş fırsatlarını değerlendiren bayanlar, becerilerine göre ve işin zorluğuna göre ek gelir kazanacaklardır. Çoğu ek işte yaptığı ürün başına kazanç sağlanmaktadır. Aracı firmaların sizlere gösterdiği şekilde hazırladığınız her ürün için belli bir komisyon bedeli alarak çalışacaksınız. Zor işlerde veya el becerisi isteyen işlerde örneğin dantel işi gibi işlerde ayda 1500-2000 TL arası bir ek gelir kazanırken, daha basit ve meşakkatli olmayan işlerde ayda 1000-1200 TL gibi bir ek gelir kazanabilirsiniz.

Bursa ek iş veren firmalar hangileri ?

Bursa içerisinde çalışmak isteyen bayanlar çevredeki tuhafiye veya aracı firmalar üzerinden iş alabilirler. Veya internet üzerinde de ek iş başvurularında bulunabilirler. Fakat isteyen ziyaretçilerimiz yorum panelini kullanarak yapabileceği ek işleri yazabilirler. Böylelikle sizin bölgeniz ve talep ettiğiniz iş ile alakalı bize başvuru yapan firmaları tarafınıza yönlendirebiliriz.

Bursa ek iş Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*