Antalya Ek İş Fırsatları ile Para Kazan

Antalya Ek İş Fırsatları ile Para Kazan

Antalya ek iş fırsatları bakımından özellikle yaz sezonu bir hayli harekete geçen bir şehir. Antalya’lılar bilirler turist sezonu kazançlar 5-6 katına çıkmakta, yazın kazanılan paralar kışın tüketilmekte. Bu sebeple yazın ne kadar kazanılırsa, kışın o kadar rahat geçirilecektir demektir. Ek iş fırsatlarının bir güzel yanı sadece yaz ayında değil, bahar aylarında da işlerin yoğunluğunun olması ve ev hanımlarının bu işleri yaparak, ev ekonomisine katkı sağlama fırsatı olmasıdır. Antalya ek iş leri önümüzdeki aydan itibaren yoğunluk yaşayacaktır.

MAGNET YAPIŞTIRMA İŞİ

Antalya ek iş diyince akla ilk önce turistler geliyor. Turistlerin akın ettiği, avrupa’nın en çok turist alan bölgelerinden biri olan Antalya özellikle hediyelik eşyalar ve magnetler konusunda tam bir cennet. Sizde evinizde hediyelik süslerin arkasına magnet yapıştırarak ayda 1500 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle turistik bölgelere yakın ziyaretçilerimizin önümüzde ki aydan itibaren bu işe hızlıca başlayabilirler. Tek yapmanız gereken disiplinli çalışıp, işi istenilen günde teslim etmek.

HEDİYELİK EŞYA PAKETLEME

Antalya ek iş lerinden bir tanesi de yine turistik bölgeleri ilgilendiriyor. Hediyelik ürünler satan dükkanların çok olduğu bölgelerde, genellikle el yapımı hediyelikler satılır ve turistler bunlara çok ilgi gösterir. Tabi bunların paketlemesi yine Antalya’lı ev hanımlarına düşüyor. Özellikle tam sezonunda ayda 2000 TL’yi aşkın bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Yine bu dükkanlarda en çok satılan şeyler, turistik havlular ve başörtüleri. Sizde eğer dantel yapmayı ve el işi ile çalışmayı biliyorsanız bu işleri yapabilir ve ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

1 AY SONRA YOĞUNLUK OLACAK

Antalya ek iş leri önümüzdeki ay en çok yoğunluk yaşanacağı dönemlerden birine giriyor. Oteller hazırlık yapmaya başladılar. Nisan sonu gibi turistler gelmeye başlayacaklar. Tabi bu hediyelik ürünler Nisan ayı itibariyle hazırlanıp, dükkanlardaki yerini alacak. Sizde eğer bu işleri yapmak istiyorsanız, yorum kısmına bölgenizi yazabilirsiniz. Sitemize başvuran firmalar olduğunda , işler geldiğinde dağıtımlar bu taraftan yapılacaktır.

Antalya ek iş ilgili yorum yapabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*