Ankara Ek İş 2016 ile Para Kazan

Ankara Ek İş 2016 ile Para Kazan

Ankara ek iş 2016 için sezonu erken açan bir şehir. Özellikle yerli turistin bir hayli ilgi gösterdiği başkent Ankara’da özellikle anadolu’ya uygun motiflerin yer aldığı ürünler çokça satılıyor. Bu da ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere veya evde çalışmaya fırsatı olanlara yeni bir ek gelir kapısı açıyor. Eğer sizde Ankara’da oturuyor ve ek iş yapmak için günde 5-6 saat kadar yeterli vaktiniz oluyorsa, Ankara ek iş yapabilir, ev ekonominizi ayakta tutabilirsiniz.

HAVLU KENARI YAPMA

Ankara ek iş için özellikle yerli turistlerin ilgisini çeken ürünlerden ilki havlular. Sizlerde kentin işlek caddelerinde satılan havluların kenarını yapabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Bunun için tığ işi dantel bilmeniz gerekiyor. Eğer dantelde becerikli olduğunuza inanıyorsanız ve verilen işi zamanında teslim edebileceğinizi düşünüyorsanız bu işe başlayabilirsiniz. İsterseniz havlu dükkanlarından bu işi alabilir, isterseniz yorum kısmına bölgenizi yazarak, size yakın bölgelerden başvuru olduğunda yönlendirme isteyebilirsiniz.

EVDE TESBİH DİZME İŞİ

Ankara ek iş için ikinci en karlı işlerden birisi de tesbih dizme işi. Özellikle Konya bölgesine yakınlığı ile bilinen Ankara’da Konya ve çevre ile tesbih gönderen bir çok firma bulunuyor. Bu firmalarda tesbih dizme işini kendilerine yakın olan ev hanımlarına ve öğrencilere aracı firmalarla dağıtıyorlar. Tek yapmanız gereken sizlere verilen taşları ipe dizmek ve imame ile buluşturmak dikkat etmeniz gereken nokta ise taşları dizerken yanlış sayıda dizmemeniz.

POŞET KATLAMA İŞİ

Ankara ek iş için alışveriş merkezlerine yakın oturan ziyaretçilerimiz, evde poşet katlama işi yapabilirler. Evde size verilen karton poşetleri usulüne uygun bir şekilde katlayarak ve sonrasında hızlı alımlarda birbirlerine takılmayacak şekilde dizerek ev ekonominizi canlandırabilirsiniz. Poşet katlama işi diğer işlere göre daha az kazandırsa da, aylık 1000 TL civarı bir ek gelir, evde çalışarak kazanılacak iyi bir paradır. Bilgi ve beceri istemeden kolaylıkla bu işi de yapabilirsiniz.

Ankara ek iş Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*